نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
 1. #1
  عضوانجمن Array
  تاریخ عضویت
  Oct 2017
  ارسال ها
  8
  تشکر
  0
  تشکر شده 1 بار در 1 پست

  بررسی شرکت کارتیه

  کارتیه، به انگلیسی Cartier) شرکت طراحی، تولید، توزیع و فروش جواهراتو ساعتمی‌باشد، که دفتر مرکزی آن، در شهر پاریس، فرانسهقرار دارد. کارتیه نام یک شرکت فرانسوی است که در زمینه طراحی و تولید جواهرات و ساعات‌های لوکس فعالیت می کند. شرکت کارتیه در سال ۱۸۴۷ توسط لویی کارتیهتاسیس شد.نام این شرکت در حقیقت از خانواده ای گرفته شده که تا پایان سال 1964 میلادی مدیریت این شرکت را بر عهده داشتند. تا اینکه توسط شرکت سوئیسیریشمونخریداری گردید . کارتیه در حال حاضر یک شرکت تابعه متعلق به شرکت ریشموناست. برند کارتیه موفق به دریافت لقب جواهر پادشاهان از سوی یکی از پرنس‌های والس شده است. این برند برای اولین بار در سال 1904 امتیاز ساخت جواهرات سلطنتی انگلیس را از پادشاه اداوارد ششم دریافت کرد. بعد‌ها این مسئله توسط کشورهای فراوانی نظیر اسپانیا، پرتغال، روسیه، یونان، بلژیک، رومانی، مصر و . . . تکرار شد.

 2. #2
  عضوانجمن Array
  تاریخ عضویت
  Oct 2017
  ارسال ها
  8
  تشکر
  0
  تشکر شده 1 بار در 1 پست

  بررسی شرکت کارتیه

  ک ارتیه، به انگلیسی Cartier)
  شرکت طراحی، تولید، توزیع و فروش جواهرات و ساعت می‌باشد، که دفتر مرکزی آن، در شهر پاریس، فرانسهقرار دارد.
  کارتیه نام یک شرکت فرانسوی است که در زمینه طراحی و تولید جواهرات و ساعات‌های لوکس فعالیت می کند. شرکت کارتیه در سال ۱۸۴۷ توسط لویی کارتیه تاسیس شد.نام این شرکت در حقیقت از خانواده ای گرفته شده که تا پایان سال 1964 میلادی مدیریت این شرکت را بر عهده داشتند. تا اینکه توسط شرکت سوئیسی ریشمون خریداری گردید . کارتیه در حال حاضر یک شرکت تابعه متعلق به شرکت ریشمون است.
  برند کارتیه موفق به دریافت لقب جواهر پادشاهان از سوی یکی از پرنس‌های والس شده است.
  این برند برای اولین بار در سال 1904 امتیاز ساخت جواهرات سلطنتی انگلیس را از پادشاه اداوارد ششم دریافت کرد. بعد‌ها این مسئله توسط کشورهای فراوانی نظیر اسپانیا، پرتغال، روسیه، یونان، بلژیک، رومانی، مصر و . . . تکرار شد.
  فایل های پیوست شده

 3. #3
  عضوانجمن Array
  تاریخ عضویت
  Oct 2017
  ارسال ها
  8
  تشکر
  0
  تشکر شده 1 بار در 1 پست
  کارتیه، به انگلیسی Cartier)
  شرکت طراحی، تولید، توزیع و فروش جواهرات و ساعت می‌باشد، که دفتر مرکزی آن، در شهر پاریس، فرانسه قرار دارد.
  کارتیه نام یک شرکت فرانسوی است که در زمینه طراحی و تولید جواهرات و ساعات‌های لوکس فعالیت می کند. شرکت کارتیه در سال ۱۸۴۷ توسط لویی کارتیهتاسیس شد.نام این شرکت در حقیقت از خانواده ای گرفته شده که تا پایان سال 1964 میلادی مدیریت این شرکت را بر عهده داشتند. تا اینکه توسط شرکت سوئیسی ریشمون خریداری گردید . کارتیه در حال حاضر یک شرکت تابعه متعلق به شرکت ریشمون است.
  برند کارتیه موفق به دریافت لقب جواهر پادشاهان از سوی یکی از پرنس‌های والس شده است. این برند برای اولین بار در سال 1904 امتیاز ساخت جواهرات سلطنتی انگلیس را از پادشاه اداوارد ششم دریافت کرد. بعد‌ها این مسئله توسط کشورهای فراوانی نظیر اسپانیا، پرتغال، روسیه، یونان، بلژیک، رومانی، مصر و . . . تکرار شد.

 4. #4
  عضوانجمن Array
  تاریخ عضویت
  Oct 2017
  ارسال ها
  8
  تشکر
  0
  تشکر شده 1 بار در 1 پست

  بررسی شرکت کارتیه

  کارتیه، به انگلیسی Cartier)
  شرکت طراحی، تولید، توزیع و فروش جواهراتو ساعت می‌باشد، که دفتر مرکزی آن، در شهر پاریس، فرانسه قرار دارد.
  دفتر مرکزی این برند هم اکنون در شهر پاریس مستقر می‌باشد. کارتیه نام یک شرکت فرانسوی است که در زمینه طراحی و تولید جواهرات و ساعات‌های لوکس فعالیت می کند. شرکت کارتیه در سال ۱۸۴۷ توسط لویی کارتیه تاسیس شد.نام این شرکت در حقیقت از خانواده ای گرفته شده که تا پایان سال 1964 میلادی مدیریت این شرکت را بر عهده داشتند. تا اینکه توسط شرکت سوئیسی ریشمون خریداری گردید . کارتیه در حال حاضر یک شرکت تابعه متعلق به شرکت ریشمون است. دفتر مرکزی این برند هم اکنون در شهر پاریس مستقر می‌باشد.
  فایل های پیوست شده

 5. #5
  عضوانجمن Array
  تاریخ عضویت
  Oct 2017
  ارسال ها
  4
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 پست
  تکنولوژی هارپ چیست؟
  هارپ پروژه‌ای علمی است و از طریق آن دانشمندان با ایجاد تغییراتی در یونوسفر که دورترین و ناشناخته‌ترین بخش جو زمین است امکان مطالعه در مورد آن را پیدا کرده و آن را به صورت یک آزمایشگاه طبیعی درمی‌آورند. هارپ این کار را با امواج رادیویی فرکانس بالا که توسط رادارهای خود منتشر می‌کند انجام می‌دهد. بخشی از این امواج در ارتفاع ۱۰۰ تا ۳۵۰ کیلومتری از سطح زمین جذب شده و باعث افزایش شتاب الکترون‌ها در آن منطقه و در نتیجه گرم شدن یونوسفر می‌شوند. هارپ در دوران جنگ سرد با این هدف راه‌اندازی شد که روش‌هایی را برای ارتباط با زیردریایی های مجهز به سلاح اتمی کشف کند. این زیردریایی‌ها در آن زمان اهمیت استراتژیکی فراوانی داشتند چرا که اصل «تضمین نابودی متقابل» در جنگ اتمی را محقق می‌ساختند. اما این پروژه حتی از قبل از ساخت خود با شایعات فراوانی در مورد هدف و کاربردهای آن گره خورده‌است. تئوری‌های توطئه گوناگونی در مورد آن مطرح شده و از انتشار پرتوهای مرگ تا کنترل ذهن به آن نسبت داده شده‌است. تکمیل هارپ حدود دو دهه طول کشیده و ۲۵۰ میلیون دلار هزینه‌های ساخت و عملیاتی آن بوده‌است.
  تاریخچه
  پروژه هارپ در اصل برای تسهیل ارتباطات زیردریایی‌های مجهز به سلاح اتمی طراحی شد. در زمان جنگ سرد زیردریایی‌هایی سوخت هسته‌ای مجهز به موشک‌های دارای کلاهک اتمی آمریکا و شوروی در آب‌های عمیق حرکت کرده و یک بازی پیچیده پنهان شدن از همدیگر و جستجو کردن یکدیگر را به راه انداخته بودند. آن‌ها با رفتن به زیر آب خود را از شناسایی مخفی می‌کردند اما با این کار امکان ارتباط با آن‌ها کم می‌شد. یکی از راه حل‌هایی که برای این + امکان فرستادن پیام به زیردریایی‌ها را فراهم می‌کند. وقتی در اواسط دهه ۱۹۸۰ این فرضیه به‌طور آزمایشگاهی ثابت شد تلاش برای ساخت تأسیساتی به این منظور هم آغاز شد. در آن زمان نیروی هوایی آمریکا در حال برچیدن سایت‌های راداری بود که وظیفه رهگیری بمب‌افکنهای شوروی را داشتند. یکی از این تأسیسات در گاکونا قرار داشت که مکان ایده‌آلی برای ساخت تأسیسات هارپ بود. در این مرکز نیروی دریایی امکان بررسی امواج elf را داشت و یک گرم‌کننده یونوسفری هم برای دانشمندان فراهم می‌شد ضمن اینکه ادامه حیات این تأسیسات نظامی را در آلاسکا تضمین می‌کرد.
  ادامه دارد.....


 

مجوزهای ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
Powered by: vBulletin Version 4.2.1
Copyright © 2000-2006 Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0

vBFarsi Language Pack Version 4.2
ساعت 11:09 بر حسب GMT +3.5 می باشد.